Pvp Tanıtım Merkezi
Haftanın 3 Günü Otomatik Event Yapıyor Server Kendi Kendine İçeri 8cauba10

Join the forum, it's quick and easy

Pvp Tanıtım Merkezi
Haftanın 3 Günü Otomatik Event Yapıyor Server Kendi Kendine İçeri 8cauba10
Pvp Tanıtım Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Haftanın 3 Günü Otomatik Event Yapıyor Server Kendi Kendine İçeri

Haftanın 3 Günü Otomatik Event Yapıyor Server Kendi Kendine İçeri Empty Haftanın 3 Günü Otomatik Event Yapıyor Server Kendi Kendine İçeri

Mesaj tarafından cemman C.tesi Şub. 05, 2011 9:50 pm

]Arkadaslar Size Oynadıgım Sw' yi tanıtmak istiyorum.Oyunumuzun İsmi Varoshmt2.Oyunun yetkilileri Düzenli Ve Kaliteli Oyun Anlayisina Sahipler. Haftanin 3 Günü Otomatik Eventlar Var. Bu Günler (Salı-Perşembe ve Pazar). [TL]Ler Günün Cogu Bölümünde Oyundalar Ve Sürekli Oyunla İlgileniyorlar.Uzatmadan Oyunla İlgili Bilgi vereyim. Oyunumuza 65 Lv. 350m Para İle Basliyoruz.Oyunda Paranin Fazla Bi Değeri Yok Sadece Efsun Basarken İse Yariyo.İtemler Ucuz Fiyatta Satiliyo.NPC lerde Tüm Celikler Ve 65 lv Silahlari Bulunuyor.75 Lv üzeri Silahlari Eventlarda Düsürebiliyoruz.Oyunda Lv Gösterme Var.Ve Kahraman-Zalim NPC side Bulunmaktadır.Kısaca Kalite İsteyenleri Bekliyoruz.Linklere Gecelim [url="http://www.varoshmt2.sanshosting.com/"]VaRoShMt2 | Yeni Nesil Pvp Server[/url] Herkese Kolay Gelsin.[/QUOTE]
cemman
Easy Master
Easy Master

Haftanın 3 Günü Otomatik Event Yapıyor Server Kendi Kendine İçeri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Haftanın 3 Günü Otomatik Event Yapıyor Server Kendi Kendine İçeri Right_bar_bleue

- Similar topics