Pvp Tanıtım Merkezi
Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum 8cauba10

Join the forum, it's quick and easy

Pvp Tanıtım Merkezi
Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum 8cauba10
Pvp Tanıtım Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum

4 posters

Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum Empty Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum

Mesaj tarafından EfSaNe55 Çarş. Tem. 22, 2009 11:48 pm

Arkadaşlar www.turkmmo.com adresinden siteye kayıt olan ilk 5kişiye moderatörlük verileceğini duymuştum ancak ben 6.kişiyim reklamı görür görmez bu siteye kayıt yaptırdım lütfen benide moderatörlerin arasına alın eğer siteye faydalı olmazsam moderatörlüğümü elimden alırsınız olmazmı arkadaşlar Wink
EfSaNe55
EfSaNe55
Easy Master
Easy Master

Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum Right_bar_bleue

Burcunuz : Kova Mesaj Sayısı : 4
Nereden : Samsun

Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum Empty Geri: Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum

Mesaj tarafından erensipahi Perş. Tem. 23, 2009 12:27 pm

Sayın kullanıcı moderötör isteğiniz kabul edilmiştir teşekkür ederiz.
erensipahi
erensipahi
ADMİN
ADMİN

Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum Right_bar_bleue

Burcunuz : Kova Mesaj Sayısı : 90

Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum Empty Geri: Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum

Mesaj tarafından -SaMuRaY- C.tesi Nis. 10, 2010 9:32 am

Ne Biçim ADminsin Adam konuyu yanlıs yere acmıs reklam yapıor sende mod ıstegı kbl edıldı tskur xD sacmalık ya xd
-SaMuRaY-
-SaMuRaY-
MODARATÖR
MODARATÖR

Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum Right_bar_bleue

Burcunuz : Yay Mesaj Sayısı : 188
Nereden : Ebenin Köründen xD

Mesaj tarafından Admin C.tesi Nis. 10, 2010 9:47 am

samuray yanlış anladın bilader Very Happy biz turkmmo.com da reklam yaptık mod alımı war yazdık ondan öle duydum diyo bende bi aralar onları mod yaptım ama bizi sattılar...
Admin
Admin
ADMİN
ADMİN

Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum Right_bar_bleue

Burcunuz : Aslan Mesaj Sayısı : 391
Nereden : https://kralforum.0wn0.com dan

http://PvpServerleri.Tk

Mesaj tarafından erensipahi C.tesi Nis. 10, 2010 10:00 pm

admin haklı ben adminin abisiyim bu arada haberiniz olsun Very Happy
erensipahi
erensipahi
ADMİN
ADMİN

Burcunuz : Kova Mesaj Sayısı : 90

Mesaj tarafından -SaMuRaY- Perş. Nis. 15, 2010 5:39 pm

Very Happy ok xD
-SaMuRaY-
-SaMuRaY-
MODARATÖR
MODARATÖR

Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Bakarsanız ve ilgilenirseniz çok memnun olurum Right_bar_bleue

Burcunuz : Yay Mesaj Sayısı : 188
Nereden : Ebenin Köründen xD