Pvp Tanıtım Merkezi
Çalışmayan Hileler tek başlıkta varrrrrr (çalışan taktikler yanında) 8cauba10

Join the forum, it's quick and easy

Pvp Tanıtım Merkezi
Çalışmayan Hileler tek başlıkta varrrrrr (çalışan taktikler yanında) 8cauba10
Pvp Tanıtım Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çalışmayan Hileler tek başlıkta varrrrrr (çalışan taktikler yanında)

Çalışmayan Hileler tek başlıkta varrrrrr (çalışan taktikler yanında) Empty Çalışmayan Hileler tek başlıkta varrrrrr (çalışan taktikler yanında)

Mesaj tarafından korsanbatuhan Cuma Eyl. 04, 2009 8:29 am

ARKADAŞLAR BİLDİĞİNİZ ÜZERE yang hack ve +basma taş basma gibi hileler suan yokkkk.Bulanda yok.Bulan da nie sölesin hileyi kullanıp hooop +9 oldu taş bastım ayrıca 100 m para var gibi hava atar para verip kendini kastırır.Yani boşuna nie sölesin dimi Very Happy Very Happy Sonra yang hack yok dedik ama programı yok taktikleri var ama Very Happy Very Happy
____________________________________________________________________________________________________________________________________

1)Adama diceksin ki bak sen bana 50 k var ben sana exp hack ve başka hileler öğretiyim diyin.Verdiği anda kaçın. Günde en az 150 k alırsınz.Ama 30-10 lwl arasına sorun.

2)Kerize gitcen (ama zor bulunur) No (ona dicenki abi bana biraz eşya para ver ben sana yan çarım 45 lwlı verem eğer adam 30 lwl sa hmn verir.Ben 57 lwl adamın 200 lük büyük potları çaldım.
lol!

3)Kerizimizi blun (itemleri +0 +3 araası olmalı )(bu yüzden itemlere önceden bak )Sonra adamla ws atcan (lwl ı sizden büyük olsun)(35 lwl a 40 lwl gibi)Yenilen kazanana 35 k vercek gibi (yenerseniz alın parayı )yenemezseniz 35 k paranız yoksa kaçın Very Happy

BU 3 TAKTİK YETER (DAHA VAR AMA ONLARDA BANA KALSIN DİMİ)

___________________________________________________________________________________________

exp hack var ama onun programını bulamadım bulursam sizlerle paylaşacağım

(lütfen +repppppp +repppp)
korsanbatuhan
Easy Master
Easy Master

Çalışmayan Hileler tek başlıkta varrrrrr (çalışan taktikler yanında) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Çalışmayan Hileler tek başlıkta varrrrrr (çalışan taktikler yanında) Right_bar_bleue

- Similar topics