Pvp Tanıtım Merkezi
Cheat engine Anlatımmmmmmm 8cauba10

Join the forum, it's quick and easy

Pvp Tanıtım Merkezi
Cheat engine Anlatımmmmmmm 8cauba10
Pvp Tanıtım Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cheat engine Anlatımmmmmmm

Cheat engine Anlatımmmmmmm Empty Cheat engine Anlatımmmmmmm

Mesaj tarafından Misafir Cuma Tem. 24, 2009 1:20 pm

Arkadaşlar çoğunuz cheat engine anlamıyor.Ben size anlatayım bende eskiden anlamazdım ama herkes önemli bir şey atlıyor buyrun anlatayım...:

Arkadaşlar sizin anlamadığınız tek şey daha doğrusu karıştırdığın volueler,o +9volueleri sonradan değiştirilmesi gereken voluelerdir.Sadede gelelim şimdi oyuna girin kılıç elimizde olsun sonra cheat engine (5.4 olsun)ye giriyoruz ve yukardaki bilgisayar resmine tıklayıpm metin2.bin i seçip Ok a basıyoruz. Sonra elimizdeki diyelimki +0 savaş tırpanı, internette savaş tırpanının voluesi 3059,ama bizim savaş tırpanımız +0 o yüzde 9 yerine 0 yani volue yerine 3050 yazacağız.ve first scana basacağız yanda bilgiler gelene kadar bekliyelim sonra,oyuna gelip tırpanı çıkartalım.sonra cheata gelip desecert volue gibi bişi var ona tıklayalım (desecert vole by olmasın dikkat)sonra next scana basalım(new değil dikkat)sonra bilgiler gelsin,sonra oyuna girip tırpanı giyelim.sonra cheata gelip exact volue yapalım.sonra 6 dan az bilgi çıkar,o bilgilerin olduğu yere gelip sağ tık ve sonra select all items olcak ona tıklayalım sonra orda küçük bir kırmızı ok var ona tıklayalım.sonra aşağı iner bilgiler bilgilerin yanında aşağı aldıklamızın küçük bir kutucuk var hepsininkini sırayla işaretleyelim.sonra aşadaki bilgilere sağ tık,change recorda gelip volue yi seçiyoruz ve bi yer gelecek ordaki sayıyı siliyoruz yerine 3059 yazıp ok a basıyoruz ve alttaki bilgilerin hepsine sırayla öle yapıyoruz sonra oyun agirioz tırpanı çıkarıp takmamız şart ve +9 oldu....
Anonymous
Misafir
Misafir

- Similar topics