Pvp Tanıtım Merkezi
Ekomandan size tavsiyeler dinleyen sw birincisi sadece savasci  8cauba10

Join the forum, it's quick and easy

Pvp Tanıtım Merkezi
Ekomandan size tavsiyeler dinleyen sw birincisi sadece savasci  8cauba10
Pvp Tanıtım Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ekomandan size tavsiyeler dinleyen sw birincisi sadece savasci

2 posters

Ekomandan size tavsiyeler dinleyen sw birincisi sadece savasci  Empty Ekomandan size tavsiyeler dinleyen sw birincisi sadece savasci

Mesaj tarafından ekoman Perş. Tem. 22, 2010 2:23 pm

ewet arkdslar ben uzun zamandir pvp oynuyorum ve baya tecrubeli oldum bu konuda ve sizede danismak isterim bunlari ltfn baska yere alinti yapmayin sadece bu sitedekilerin bilmesini isterim size guveniyorum

eger savasci accaksaniz ilk once pvp ye bakmalisiniz nasıl bi pvp die eger basit ve zorsa savasci açmayin

sonra soylemedi demeyin:)

eger açmak istiyosaniz en onemli sey efsunlardir ztn hp str dex verceginizi biliyosunuzdur

efsun olarak silaha sunu getirmeye çalisin güç+ceviklilik+yari insan+kirtik(cok ugrasmicaksaniz getirme
yin kirigi)

kalkan sahinse sersemlik mutlaka gerekli ama sadece sersemlik degil yanında güç + cvklik + yari +sersem getirmeniz lzm hadi guc + yari + sersem geldi ugrasmak istemiyosaniz bırakin ama sunu unutmayin dex sikil gucunu artirir ama cok olunca 5 10 sa artirmaz

ve geçtik kaska kask ayynen soyle olucak buyu+yari insan +zehir getirebiliyosaniz getirin yada saldiri hizi

onuda tamamladiktan sonra kupeye geçtik kupe de 3 lu savunma yapıcaksiz + yari insan

3 lu savunma dedigim _
1.kılıç savunmasi
2.bıcak savunmasi
3.cift savunma

kupede geldi simdi bilezige geçtik simdi bilezikte asla ama asla beyaz altin bilezik filan kullanmayin
size oneerim cennetin gozu bileziktir +10 kirtik ve ne kdr hp geliyosa ekliyebilirsiniz efsunla ama
bu kdr degil tabiki de bilezige hp+yari + buyu getirmelisiniz +delicide olursa ii olur
geçtik kolyeye kolyede 3 lu savunma yapıcaz ve +hp ayakkabida aynen boyle eger boyle yaparsaniz sw 1.siniz cok guclu olursunuz

size guveniyorum ii oyunlar ii öldurmelerxD Ekomandan size tavsiyeler dinleyen sw birincisi sadece savasci  Icon_lol Ekomandan size tavsiyeler dinleyen sw birincisi sadece savasci  Icon_lol

bunlar savasci içindi eger bunlari yaprsaniz savaslarda bile zor olursunuz ve yenersiniz eger cok istek olursa sura ninja ve samanida yaparim tesekkurler ii gunler
ekoman
ekoman
MODARATÖR
MODARATÖR

Ekomandan size tavsiyeler dinleyen sw birincisi sadece savasci  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ekomandan size tavsiyeler dinleyen sw birincisi sadece savasci  Right_bar_bleue

Nereden : oradan

Ekomandan size tavsiyeler dinleyen sw birincisi sadece savasci  Empty Geri: Ekomandan size tavsiyeler dinleyen sw birincisi sadece savasci

Mesaj tarafından ergin Paz Ağus. 29, 2010 1:24 pm

arkadaşım ninja carın var yardımcı olurmusun Surprised
ergin
ergin
Easy Master
Easy Master

Ekomandan size tavsiyeler dinleyen sw birincisi sadece savasci  Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Ekomandan size tavsiyeler dinleyen sw birincisi sadece savasci  Right_bar_bleue

Nereden : ankara

Ekomandan size tavsiyeler dinleyen sw birincisi sadece savasci  Empty Geri: Ekomandan size tavsiyeler dinleyen sw birincisi sadece savasci

Mesaj tarafından ergin Paz Ağus. 29, 2010 1:28 pm

ninjada sağlam olmak istiyorum 83 lvl im itemlerim +9 ruhsuz bicak +9 siyah rüzgar +9 abanoz +9 c.g.kolye +9 c.g.bilezik +9 bütün 61 lvl kalkanları var +9 mest eden papuc BUNLARIN EFSUNLERINI NELER YAPMALIYIM Smile
ergin
ergin
Easy Master
Easy Master

Ekomandan size tavsiyeler dinleyen sw birincisi sadece savasci  Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Ekomandan size tavsiyeler dinleyen sw birincisi sadece savasci  Right_bar_bleue

Nereden : ankara

- Similar topics