Pvp Tanıtım Merkezi
Hack Editleme 8cauba10

Join the forum, it's quick and easy

Pvp Tanıtım Merkezi
Hack Editleme 8cauba10
Pvp Tanıtım Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hack Editleme

Hack Editleme Empty Hack Editleme

Mesaj tarafından -SaMuRaY- Salı Nis. 13, 2010 6:56 am

Herhangi Bir Hex Programıylada Açabilirsiniz, DLL Dosyasını Biz Cygnus ile açıyoruz menüdeki isimleri bulup değiştiriyoruz wrhackteam ve wrtürkiye gibi birçok kendini akıllı sananlar bu yöntemi kullanıyor sözde hack'i ben yaptım diyorlar sizde isim degiştirerek hack izi yapın.
Bütün Hack'lerin Menülerini Değiştirmede İşe Yarar.

Bütün Hack'lerde İşe Yara yeterki menüde yazan isimi bulun ve yazan 4 kelimeliyse 4 kelime yazıcaksınız noktaya yazarsanız bozulur hex iyi şanşlar

Hack'in Menüsünde Ne İsim Varsa Onu Arayalım
Noktalara yazmıyalım yoksa hack çalışmaz ne menü gelir nede işler oyunda.
Büyük küçük fark etmez yeterki noktalara yazmıyalım

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hack Editleme Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( %1$sx%2$s ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Hack Editleme O5e4c1

Hack Editleme Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( %1$sx%2$s ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Hack Editleme Feehackss

Hack Editleme Slloco

Hack Editleme Sensizolmuyorwrhack

Bu konu sizin bulduğunuz hackleri editleyip WRHACK adını yazıp yabancı siteye koyabilmeniz içindir böle bize yardım ederseniz seviniriz Hack Editleme Smile Herzaman böle şeyler paylaşırız..
-SaMuRaY-
-SaMuRaY-
MODARATÖR
MODARATÖR

Hack Editleme Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Hack Editleme Right_bar_bleue

Burcunuz : Yay Mesaj Sayısı : 188
Nereden : Ebenin Köründen xD